Urzadzanie lazieki

Urzadzanie lazieki

PS3 nie działa – Try This

Jeśli PS3 nie działa to może być spowodowane przez kilka rzeczy. Coś tak prostego kabel jest luźne, aby coś bardziej złowrogiego ale jest możliwe, aby naprawić je wszystkie z odrobiną know-how. Istnieje pięć głównych sposobów na zdobycie PS3 na nogi i mogą być ci do gier, tak szybko jak to możliwe.fizjobalance.pl

1. Wysyłanie z powrotem do konsoli Sony do naprawy może być nie do pomyślenia dla większości ludzi, ale trzeba zdawać sobie sprawę z kilku rzeczy. Będą wykonywać naprawy na konsoli za darmo tak długo jak ps3 jest jeszcze na gwarancji. To smutne, jeśli nie jest to może skończyć się płacą około 150 $ za nich zrobić. Jest też kwestia czasu, jak w większości przypadków można być bez PlayStation 3 przez około 6 tygodni. Wiadomo już, że dyski twarde czyszczone, gdy konsola jest wysyłana do Sony więc stracisz wszystkie zapisane informacje. W pewnych okolicznościach nawet nie dostać oryginalną konsolę ale regenerowane jeden.

Urzadzanie lazieki

2. Spróbuj odłączyć konsolę od sieci należy sprawdzić, czy wszystkie kable są prawidłowo. Czy kable są uszkodzone? Jeśli nie włączyć konsolę ponownie. Jeśli nastąpił wzrost mocy może to knock out ps3 ale wykonując prosty test można go naprawić.

3. Przegrzanie jest problemem dla PlayStation 3, jest konsola cieplejsze niż zwykle? Czy są jakieś miejsca, które czują się cieplej w szczególności? Wystarczy popatrzeć na nawiewów na konsoli czasem mogą one zablokowane papierem lub kurzu. Jeśli istnieje blokada usunąć go, gdyż ogranicza przepływ powietrza do PS3. Jeśli konsola działa już od dłuższego czasu, a problem występuje, możesz wyłączyć go przez około godzinę, więc może ostygnąć. Jeśli problem nie ustąpi może trzeba rozważyć zakup zewnętrznego modułu wentylatora do konsoli.

4. Wyjmowanie dysku często może naprawić PS3. Zanim pojawi się zaniepokojeni biorąc śrubokręty do konsoli nie panikuj jest łatwo zrobić.
Wpis zawdzięczamy