Mieszkanie w stylu rustykalnym

Mieszkanie w stylu rustykalnym

Moja PS3 beeped 3 razy i zmarł – Co należy zrobić, aby naprawić PS3 piszczeć

Jednym z najbardziej skomplikowane i być może przykre błędów, że PlayStation 3 może wyświetlacz jest piszczeć 3 razy, a następnie zamknięcie. W większości przypadków nie będzie zasilać urządzenie z powrotem na właściwy i pozostawia wiele zastanawiać, jak rozwiązać sygnały PS3. W celu ustalenia PS3 dźwięki trzeba dowiedzieć się, co się dzieje nie tak w systemie, aby przyczyną tego.

Mieszkanie w stylu rustykalnym

Ponieważ opiera się na PlayStation 3 za pośrednictwem kodów błędów LED i kodów dźwiękowych przez głośnik na pokładzie bez uruchamiania systemu może być trudno rozwiązać. Nie można ustalić sygnały PS3 poprzez weryfikację systemu operacyjnego lub przywrócenia go, jeśli nie można zmusić go do pozostania w pracy na tyle długo, aby się tam dostać. W większości przypadków jedynym sposobem, aby naprawić PS3 sygnały o takim charakterze jest zrobić jakąś poważną pracę.

Jak naprawić

Mieszkanie w stylu rustykalnym

Najpierw należy sprawdzić połączenia konsole do gniazdka elektrycznego i TV. Jest to wskazane, aby zawsze podłączyć konsolę do gier do listwy przeciwprzepięciowej, aby utrzymać ją w bezpiecznym miejscu. Skok napięcia może uszkodzić PlayStation 3 i być źródłem tego problemu w niektórych przypadkach. Po zweryfikowaniu połączenia wyłączyć urządzenie ręcznie za pomocą wbudowanego przełącznika z tyłu, odłącz wszystkie kable, a następnie wyjmij dysk twardy.

Po odczekaniu dziesięć minut ponownie podłączyć kable, uderzył w przełącznik, i sprawdzić, czy to rozwiąże problem. Jeśli tak nie jest to trzeba podjąć drastyczne środki w celu naprawienia sygnały PS3. Powodem, dla którego chcesz wykonać powyższą procedurę, jest zasadniczo dają konsolę twardy reset podobna do komputera. Jeśli to nie rozwiąże PS3 dźwięki wówczas problem jest najprawdopodobniej związany ze sprzętem.

Wpis zawdzięczamy