Jak czesto Polacy przeprowadzaja sie

ARS krajowe usługi

Krajowy System Usług dla ARS jest duża firma windykacyjna z bazy w Rancho Cucamonga, Kalifornia. Są gospodarzem 5 różnych centrów telefonicznych na terenie Stanów Zjednoczonych i zatrudniamy ponad 650 pracowników. Ich profile firmowe obietnice Zainteresowani kandydaci karierę entuzjastyczną środowisko, które dokładnie zachęca pracy zespołowej i indywidualizm. Oferują one również atrakcyjne nagrody i zachęty dla doskonałej wydajności osobistej. Ponadto ARS Krajowy System Usług twierdzi, że oferuje konkurencyjne wynagrodzenie oraz odpowiednie pakiety świadczeń.

Adres i informacje kontaktowe:

Adres pocztowy dla ARS Nation Usług 10801 6th Street w Rancho Cucamonga, Kalifornia. Kod pocztowy jest 91730. Można nawiązać kontakt telefoniczny z ARS pod numerem (909) 987 2700. Ich oficjalna strona jest: ARSNationalServices.com

ARS służb krajowych w wiadomościach:

Było statewide pozew zbiorowy pozew przeciwko pliki ARS Narodowych Usługi w Kalifornii. Został on złożony przez tysiące Kalifornijczyków, którzy otrzymali listy od ARS deklarujących, że złe znaki raportu kredytowego będzie dotknięty jeśli odbiorniki zgodził się od razu zapłacić umniejszać kwotę. Sprawa stwierdził, że było to bezpośrednie naruszenie ustawy Collection Practices Fair Credit powodu pilności insinuated.

W rzeczywistości, każda firma windykacyjna zawsze ma swobodę regulowania długów, które nabyli jako osoby trzeciej za obniżonych cenach. Konsumenci w stanie pozew, że Ars zwodnicze się, że litery były one wierzyć, że były one bardzo ograniczone co do możliwego czasu reakcji. Twierdzą oni, że były one mniej zdolne skutecznie zakwestionować wszelkie problemy raportu kredytowego (należności), które mogą być błędne. Ponadto, litery były na matrycy formatu, został wysłany do dosłownie tysiące ludzi jednocześnie.

Wpis zawdzięczamy