Mieszkanie w stylu skandynawskim

Mieszkanie w stylu skandynawskim

3. Ślub dobrodziejstw

Jeśli planujesz styl, rustykalne lub rocznika temat ślubu, słój jest gorący nowy trend, które są widoczne na wielu weselach.

Idealny do stosowania jako sprzyja ślub, wesele Da © KR lub centerpieces, słoiki są piękne akcent do tematu, że każdy doceni.

Jeden pomysł na stworzenie unikalnych przysług jest ze świecami.półkolonie szczecin Użyj mniejszych słoików i miejsce wotum, tealight, a nawet świece pływające wewnątrz za pomocą miękkiej poświaty przy stołach.

Jeśli masz drukowanie wytrawione lub wygrawerowany na słoiku, będzie podświetlany przez migotanie świecy wewnątrz centrum.

Mieszkanie w stylu skandynawskim

4. Napełnij słoik z szybkim i łatwy przepis

Innym pomysłem na ślub przysług jest umieścić wszystkie składniki do ciasteczek ślubnych do słoika i przymocować etykietę z instrukcją pieczenia.

Dla innych łask partii, można dodać „Wystarczy dodać wody” zupę lub picia przepis jak gorącej czekolady lub kawy smakowej.

5. Mason Jar dobrodziejstw dla dzieci

Chociaż te słoiki wykonane są z dość ciężkie i wytrzymałego szkła, mogą być nadal krucha, więc może rozważyć te pomysły dla starszych dzieci.

Mieszkanie w stylu skandynawskim

1. Napełnij słoik z rzeczy, takich jak zabawy dzieciom kredki i kilka zwinięte kolorowanki

2. Konwersja słój na „sippy kubków” i dekoracji na zewnątrz słoikach

3. Napełnij słoik z ulubionych przekąsek i smakołyków dla dzieci

Czy zdecydujesz się dodać niestandardowe drukowanie lub grawerowanie na zewnątrz słoikach, lub po prostu projektowania i drukowania etykiet, słój stają się coraz bardziej modny i niedrogi sposób ozdobić się stolik dla swojej strony lub ślubu recepcji, a oni pełnić praktyczne sprzyja dla gości też.

Karen S Musselman pracuje z domu i blogach o różnych ślubnych i planowania stron tematów, w tym rzemiosła można dokonać do dekoracji stołu gości z rzeczy, które mogą zabrać do domu praktyczne ślub przysług.Odwiedź blog Karen firmie Creative spersonalizowane pamiątek więcej porad i pomysłów na wesela, skali, prysznice i więcej.

Wpis zawdzięczamy