Wybor firmy przeprowadzkowej

Wybor firmy przeprowadzkowej

Naładuj Off Credit Report – Co robić

Ilekroć kredytodawcy pobierają od raportu kredytowego oznacza to, że idą do deklarowania swoich długów jako straty. Kiedy wierzyciele zatrzymać kontaktując za niespłaconych kredytów, to nie znaczy, że nie będą zbierać długów. Zazwyczaj okres wierzyciele zdecydować deklaracji rachunków zarzucanych-off jest sto osiemdziesiąt dni lub sześć miesięcy. Wielu wierzycieli sprzedać naładowane-off kont przez agencje inkasa zebrać w ich imieniu. windykacja używać własnych taktyk specjalnych sposoby odzyskania niezapłaconych długów.

Naładuj się raport kredytowy jest nie mniejsza niż koszmarna. Naładuj off pozostanie w raporcie ocena kredytowa na okres dłuższy niż siedem lat. biura kredytowe usunąć ładunek off rachunki zgodne z ustawą Fair Credit Reporting po okresie siedmiu lat. Jeśli agencje inkasa spróbuj skontaktować się z Tobą po upływie okresu ważności wtedy można stworzyć problemy dla nich, jak trzymają władzę pozywania ich do tworzenia żadnego zamieszania.

Wielu z nas sądzi, że jeśli będziemy opłacać ładunek off, możemy pozbyć się go. To myślenie jest błędne. Jak płacić opłatę wyłączyć konto, które zastępuje tylko „naładować się” jako „zapłacił opłatę off”, ale byłoby pozostać na swoim raporcie punktacji kredytowej przez kilka najbliższych lat. Jest to zagrożenie na swoich sposobów na zastosowanie do wszelkich kredytów. Wielu wierzycieli traktować je jako negatywny punkt w swoich decyzjach wobec zdolności kredytowej, pomimo faktu, że już wyczyszczone przed charge off kredytów.

Negocjacje z pierwotnego wierzyciela są bardzo pomocne, jeśli poważnie chcą się pozbyć za off rachunku. Można dostosować je do punktu, aby usunąć ładunek off pozycji na raporcie kredytowym, w zamian za zapłatę w całości. Proces ten jest znany jako wynagrodzenia za usunięcie. Trzeba mówić do pierwotnego wierzyciela do tego celu, jak agencje inkasa nie mają żadnej władzy, aby usunąć elementy z raportu kredytowego. Jeśli masz sukces, aby wierzyciel zgodził następnie trzeba zrobić cały proces w formie pisemnej.

Wpis zawdzięczamy