Ciekawe pomysly aranzacji malych wnetrz

Ciekawe pomysly aranzacji malych wnetrz

Dlaczego masz astmę

Astma to stan zapalny gdzie oskrzelików uciskać powodując trudności w oddychaniu. Swoimi oskrzelików stanu zapalnego w różnych powodów fizycznych i emocjonalnych środowiska. To nie jest zaraźliwe, więc nie można złapać ją od innej osoby.

Ale to, co jest prawdziwą przyczyną astmy? Dlaczego niektórzy ludzie zachorowania na astmę i dlaczego jest astma występuje częściej w świecie zachodnim?

Dziedziczenie Astma

Jednak można odziedziczyć skłonność astmy ze swoimi rodzicami, chociaż osoby z astmą nie powinien martwić się o swoje przyszłe dzieci na ten wynik.

Ciekawe pomysly aranzacji malych wnetrz

Badania pokazują, że dzieci, których rodzice palą, są dwukrotnie bardziej narażone na rozwój astmy, jak dzieci rodziców niepalących. Również dzieci, których matki w czasie ciąży wędzone wydają się urodzić z mniejszych dróg oddechowych, co znacznie zwiększa ich szanse na rozwój choroby.

W „westernised” środowisko i styl życia w krajach rozwiniętych ma wiele wspólnego z szans, czy dana osoba będzie rozwijać astmę czy nie.

Wielu ludzi wierzy, zanieczyszczenie powietrza ma coś wspólnego z astmą, chociaż dowody, na tym etapie, jest zaskakująco bardzo słaby.

alergie

Ciekawe pomysly aranzacji malych wnetrz

Przyczyny astmy to alergie na roztocza kurzu domowego, koty, psy i form.

Infekcje dzieciństwa i narażenie na substancje z bakteriami w brudnym otoczeniu wydają się chronić przed alergiami, a to wydaje się być głównym powodem, dla którego bogatsze populacje mają więcej chorób alergicznych.

Tak więc wywołujące astmę są skomplikowane. Obejmują one genetyki, narażenie na czynniki drażniące chemiczne i zanieczyszczenia, niskie układu odpornościowego, problemów emocjonalnych i psychicznych, alergii na pewne pokarmy.

Prawie wszystkie astmy u młodych ludzi jest przyczyną przez alergie. Oznacza to, że jeśli masz astmę zapewne odziedziczył geny, które sprawiają, że możliwe, aby dostać astmy.
Wpis zawdzięczamy